استخر خانگی

هزینه ساخت استخر ارزان و با کیفیت

در زیر بعضی از سوالاتی که در مورد هزینه ساخت استخر شده است آورده شده است؟

هزینه ساخت یک استخر خانگی چقدر است؟

هزینه ساخت استخر لاکچری؟

هزینه ساخت استخر شنا سرپوشیده

هزینه ساخت استخر پیش ساخته و استخر بتنی

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۱۲۶۱۸۵ تماس بگیرید تا به صورت رایگان هر اطلاعاتی که می خواهید در اختیارتان قرار دهد.

برای احداث حوضچه نیاز به بودجه است و باید هزینه ساخت استخر را متقبل شوید ولی به کمک مهندسین و متخصصین طراحی، می توانید هزینه ها را تا حدودی مدیریت و کاهش دهید. اگر فردی تازه کار در این حوزه فعالیت داشته باشد احتمالاً برای کاهش هزینه ها، سازه و کیفیت کار را پایین بیآورد که باعث می شود در آینده هزینه زیادتری برای بازسازی استخر پرداخت کنید. برای جلوگیری از ضررهای احتمالی و کاهش هزینه، بهتر است از مشاوران آبگیر کمک بگیرید تا هزینه ساخت استخر ارزان برای شما تمام شود.

هزینه ساخت استخر

۲-هزینه ساخت استخر باغ

یکی از زیباترین و جذابترین قسمت باغ، داشتن استخر زیبا است که می توانید در کنار خانواده و دوستان به تفریح شیرین شنا بپردازید. در طول سال ها فقط یک بار ساخت استخر را تجربه خواهید کرد در حالی که لذت و تفریح های بی شماری را به زندگی خودتان اضافه خواهد شد. علاوه بر بخش های سازه و محوطه سازی، باید به عامل دیگر، هزینه ساخت استخر ارزان توجه نمائید. موقع طراحی و اجرا اگر مصالح متناسب با پروژه باشد و تجهیزاتی که استفاده خواهد شد درست و دقیق انتخاب شوند قطعاً هزینه مقرون به صرفه تر خواهد بود.

هزینه ساخت استخر در باغ

 

متخصصین با تجربه این امر به خوبی زمان اجرای کار و زمان های نصب و مراحل کار را به خوبی می دانند که باعث می شود در هر مرحله از پروژه کارهای بی ربط به آن انجام نشود. با توجه به ابعاد، فضا و نوع استخر هزینه آن نیز متغییر می باشد. زمان و نیرویی کاری که در یک استخر ۵*۳ کم تر از ابعاد ۱۰*۵ می باشد و قطعا هزینه نیز پایین تر خواهد بود. سرپوشیده یا روباز بودن استخر و محیط سازی آن نیز در هزینه ساخت استخر تاثیر گذار می باشد. می توانید با برقراری ارتباط با مشاوران آبگیر از تمام جزئیات هزینه ساخت استخر باغ به خوبی مطلع شوید و مطابق با میل خودتان با هزینه مناسبتری آن را احداث کنید.

۳-هزینه ساخت استخر بتنی

کف و دیواره استخرها اکثرا با بتن ریزی بر روی میلگرد انجام می شود که از استحکام بیشتری برخوردار می باشد. در این روش باید هزینه: آرماتور و اجرت اجرای آرماتوربندی، قالب بندی و بتن ریزی استخر را بپردازید.

 

هزینه ساخت استخر بتنی

 

روش دیگری نیز می باشد که هزینه آن کم تر از روش بالا می باشد. به جای استفاده از آرماتور بندی و پرداخت اجرت اجرای آن و قالب بندی، می توانید دیواره ها و کف را از بلوک سیمانی احداث کرده و داخل آن را با ملات پر کنید. که هزینه کم تری نسبت به روش بالایی دارد برای احداث آن نیز باید کاملاً اصولی و کار با دقت بالایی انجام گیرد.  به یاد داشته باشید اگر سازه مقاوم نباشد و با دقت بیشتر ساخته نشود، باعث افزایش هزینه عایق بندی خواهد بود.

۴-هزینه ساخت استخر خانگی

هزینه های ساخت استخر خانگی از طرف مجریان با رنج های متفاوتی به شما کارفرمایان ارائه می شود. چند اساسی باعث می شود که هزینه ساخت استخر ارزان باشد. نوع متریال و مصالح به کار رفته در استخر خانگی خیلی مهم است. جکوزی، سنا و مساحت تمام شده استخر در قیمت تماش شده آن تغییر قابل توجهی می گذارد. اگر دنبال کم کردن هزینه ساخت استخر هستید، پروژه را به کارفرمایانی که توانایی مدیریت مالی و دسترسی به امکانات زیادی را دارند تحویل دهید.

می توانید از بلوک سیمانی مسلح و آجر با هسته بتن مسلح و بتنی در ساخت سازه استخر استفاده کنید که هر کدام هزینه متفاوت تری نسبت به هم دارد. هزینه ها با توجه به قیمت مصالح در طول سال ها یکسان نمی باشد. استخرهای خانگی نیز باید مقاومت بالایی داشته باشند که نیاز به دقت بیشتری دارد. آبگیر با بیش از ۲۰ سال سابقه در این حوزه می تواند در طراحی، اجرا و برآورد هزینه ساخت استخر شما را یاری کند. جهت پرسش و پاسخ و برآورد هزینه می توانید با شماره های موجود در وب سایت با کارشناسان با تجربه ارتباط برقرار کنید.

۵-هزینه ساخت استخر سرپوشیده

خیلی از علاقه مندان به ورزش شنا سوالی که دارند، سرمایه لازم برای ساخت استخر چقدر است؟ جواب این سوال به این شکل است که: علاوه بر استخر روباز مدل دیگری نیز وجود دارد که استخر سرپوشیده نامیده می شود. از نامش پیداست که این استخر را در باغ یا حیاط خانه نیز احئداث کنید، به صورت سرپوشیده خواهد بود. هزینه ساخت استخر سرپوشیده و بودجه لازم برای احداث آن، شامل چندین مراحل می باشد که اجرت ساخت استخر، تاسیسات استخر و مصالح و تجهیزات حوضچه و موتورخانه می باشد. ابعاد، خاکبرداری، نصب تجهیزات موتورخانه و بقیه مورد تعیین کننده بودجه مورد نیاز به احداث یک استخر زیبا است. پوشاندن استخر به دو روش اجرا می گردد، برای استخر هایی که در فضای حیاط خانه یا ویلا احداث می شودند سقف ها به صورت شیروانی و سقف های سبک اجرا می شود که قطعا علاوه بر پوشش دادن، تهویه مهندسی شده نیز برای داخل استخر نیاز می باشد.

هزینه ساخت استخر سرپوشیده

 

در بعضی از موارد کارفا در نظر درد استخر را در زیر ساختمان و پارکینگ اجرا نماید. در این صورت  استخر به ساختمان اضافه می شود ولی مشکلاتی نیز برای پیمانکار ایجاد می نماید از جمله: نبودن فضای کافی برای اجرای موتورخانه استخر، محدودیت ارتفاعی، محدودیتدر اجرای فونداسیون و سازه استخر. بنابراین ساخت استخر نیاز به متخصص و افراد با تجربه دارد. اگر در ساخت استخر سرپوشیده در پارکینگ یا زیر ساختمان به دلیل محدودیت های اجرای دقت نشود، سازه ساختمان شما و بناهای اطراف را به خطر می اندازد. ساخت استخر در هر محیطی با توجه به شرایط قرار گیری آن و عوامل مهم دیگر قیمت متغییری دارد که می توانید از طریق کارشناسان آبگیر هزینه ساخت شنای سرپوشیده را به شکل دقیق جویا شوید.

۶-هزینه ساخت استخر کشاورزی

استخرهای ذخیره آب از زمان های قدیم در عرصه کشاورزی مرسوم می باشد که هر روز با توجه به پیشرفت علوم و تکنولوژی نحوه اجرا و ساخت آن نیز بهینه شده است. استخر کشاورزی علاوه بر منبع آب بودن، برای پرورش ماهیان نیز از آن استفاده و استقبال می شود.

هزینه ساخت استخر کشاورزی

دامپروران و کشاورزان اکثراً از استخرهای پلیمری که با ورق های PVC و یا پلی اتیلن PE احداث می شوند را به دلیل قیمت مناسب و عمر بالای آن استفاده می کنند. به دلیل نداشتن محدودیت در اجرا، این نوع استخرها هزینه های مناسب تری دارند و باید متخخصان امر در نحوه ساخت آن دقت زیادی به خرج دهند. شیب و تجهیزات و… این نوع استخرها نیز باید مورد توجه طراحان و مجریان باشد. برای احداث حوضچه های کشاورزی ابتدا تمامی شرایط را به کارشناسان آبگیر اطلاع دهید تا قیمت ساخت به صورت دقیق و به روز برای شما محاسبه گردد.

۷-هزینه ساخت استخر پیش ساخته

 

ارزان ترین نوع استخر، استخر پیش ساخته می باشد که نیاز به  حفاری، آرماتوربندی، بتن ریزی و… نیست. این استخر ها در دو نوع، داخل زمین و روکار تولید شده اند که برای پرورش ماهی در زمین های کشاورزی و برای شنا در ویلا و خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این استخر به اصطلاح متحرک نامیده می شود که می توانید آن را به راحتی حمل کنید. این استخر در مقایسه با استخرهایی که نیاز به طراحی واجرا دارند، فضای کمی را اشغال می کند و در کم ترین زمان به آسان ترین راه نصب می شود. باید در خرید آن به جنسی که تولید شده دقت نمائید از جنس های برزنتی  در برندهای معروف دنیا برای ساخت استخر پیش ساخته استفاده می نمایند. این استخرها دارای دیواره محکم و مقاوم هستند و نیازی به عایق بندی ندارند. هزینه تمام شده این استخرها نیز مناسب تر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۱۲۶۱۸۵ تماس بگیرید تا به صورت رایگان هر اظلاعاتی که می خواهید در اختیارتان قرار دهد.

 

مقالات مرتبط:

بازسازی استخر

دیگ استخر

پمپ تصفیه استخر

پمپ جکوزی

4 پاسخ
 1. رضا شاه
  رضا شاه می گوید

  سلام خسته نباشید
  برای ی استخر ۳×۴ آب گرم چقدر هزینه و چ مقدار فضا بااید در نظر گرفت
  ممنونم

  پاسخ
  • abgir.ir
   abgir.ir می گوید

   سلام و احترام، لطفا جهت دریافت اطلاعات کامل از قیمت اجرا با شماره ۰۹۱۲۶۱۲۶۱۸۵ آقای مهندس محمودی تماس بفرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *