سونا-زعفرانیه

ساخت سونا خشک

ساخت سونا خشک با توجه به ظرافت ها و حساسیت های مورد نیاز آن، نیاز به یک گروه حرفه ای، دقیق و کاربلد و باتجربه دارد. ساخت سونای خشک مراحل خاصی دارد که در تمامی این مراحل باید نکاتی به عنوان کلیت رعایت شود تا شرایط مورد نظر سونا خشک در منزل، محل کار و یا مکان مورد نظر شما کاملا کم رطوبت و با دمای بالا ایجاد شود. برای دانستن نکاتی درباره ساخت سونا خشک و همچنین نحوه ارتباط با مجریان ممتاز سونا خشک با ما همراه باشید.

نکات لازم توجه در ساخت سونا خشک

  • به طور کلی باید بدانید که در سونای خشک بر خلاف سونا بخار، رطوبت بسیار پایین است و همین باعث می شود تا بدن انسان دمای بالای محیط سونا را تحمل کند. پس در طراحی و در هر مرحله باید این دو نکته مد نظر باشد که عایق کاری و سایر مراحل طوری صورت بگیرد که رطوبت بسیار پایین و دما بالا باشد.
  • رنگ چوب به کار رفته در محیط سونا، باید متفاوت با رنگ چوب های معمولی باشد. زیرا استفاده از رنگ معمولی با توجه به شرایط هوایی سونا، می تواند باعث ایجاد بیماری های پوستی و حتی سرطان گردد. پس در سونا از رنگ چوب های خاص استفاده می شود.
  • بهتر است جهت عایق کاری بهتر و مصرف چوب کمتر از اتاقک سیمانی استفاده شود. ساخت یک اتاقک سیمانی می تواند هم از جهت عایق کاری و هم از بعد هزینه ای برای شما مفید باشد. مراحل اجرای چوب کاری، بعد از از اتاقک سیمانی شکل می گیرد.
  • دقت کنید که هم اتاقک سیمانی و هم اتاقک چوبی سونا خشک باید تا حد امکان و با توجه به محدودیت های طراحی و کاربردی استخر، کوچک تر ساخته شوند. این کار در جهت بهبود جوابگویی دمایی و رطوبتی سونا است و توان عایقی پروژه را بالاتر می برد.
  • چوب استفاده شده در چوبکاری سونا خشک، باید نرم و مسطح و خشک باشد. بهترین نوع چوب قابل استفاده برای اجرای سونا خشک، چوب کاج روسی است.

مجری ممتاز اجرای سونا خشک

در این متن با یکدیگر به چند نکته مهم در ساخت سونا خشک اشاره کردیم. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نوع طراحی، کاتالوگ نمونه ها و سایر اطلاعات با ما در ارتباط باشید. مجموعه آبگیر با توجه به سابقه درخشان و ممتاز در زمینه اجرای پروژه های استخری، سونا خشک و بخار؛ با بهترین شرایط آمادگی اجرای تمامی انواع طرح ها را دارد. پشتیبانی آبگیر بوده و شما برای هرگونه اطلاعات می توانید با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *