بازسازی استخر – بهترین پیمانکار تعمیر استخر [ویدیویی]

بازسازی استخر

بازسازی و نوسازی استخرهای قدیمی به دلایل فنی و اقتصادی برای بسیاری از کارفرمایان معتبر یک چالش است. یک استخر با تجربه در این زمینه می تواند شما را به نوسازی و تعمیر استخرهای قدیمی ترغیب کند.

باز سازی استخر

استخرها به خدمات دوره ای، ماهانه و خدمات ضروری نهایی نیاز دارند. ترمیم استخر در بخش های مختلف می تواند شامل از بین بردن نقایص مهر و موم، تعویض سرامیک های قدیمی، طراحی مجدد استخر با توجه به شرایط فعلی و اخیر و به روز کردن ظاهر استخر، اضافه کردن گزینه های جدید مانند تونل های مه و چشمه، تعویض لوله های خورنده آسیب دیده یا فلزی و تعویض لوله های پلاستیکی دوربرد و تعمیر و تعویض تجهیزات به عنوان پمپ ها، فیلترهای شنی، ترانسفورماتورها، سیستم های تصفیه و ضد عفونی مورد استفاده قرار می گیرند.

بازسازی و نوسازی استخرهای قدیمی، رفع نشتی استخر، بازسازی تاسیسات استخر ، تعمیر و توزیع تجهیزات استخر

بازسازی استخر اگر محاسبه و در نظر گرفته شود ، که از لحاظ اقتصادی کارآمدترین و طراحی اقتصادی مورد توجه ترمیم استخر است ، می تواند استخر محدود شما را با هزینه ای مناسب دوباره فعال کند و آن را به یک استخر مدرن و معاصر تبدیل کند. اگر تصمیم به تمدید استخر دارید ، می توانید از مشاوره رایگان تیم استخر آبگیر لذت ببرید. وظیفه ما ارائه یک استخر با کیفیت زیبا، تمیز و مطلوب برای مشتریان گرانقدر آبگیر است.

تعمیر و نگه داری استخر

تنها دو مورد از چندین مواردی که در تعمیر و نگهداری استخر باید دقت شود به این شکل است که:

با گذشت زمان و استفاده مکرر از استخر، علائم سایش ممکن است به مرور زمان ظاهر شود و ممکن است نیاز به ترمیم داشته باشد. ترک ها، لکه های توخالی و تراشه ها رنگ های متداول و مناطق پوشش در گچ است. در تعمیر و نگهداری استخر یکی از کارهایی که باید انجام شود ضد عفونی کردن استخر در کلر و استفاده از فرایند الکترولیز است. در فرآیند الکترولیز، با عبور آب نمک از طریق یک سلول الکترولیتی، کلرید سدیم (نمک) در آب تبدیل به گاز کلر می شود و هنگامی که در آب حل می شود به هیپوکلریت سدیم (کلر مایع) تبدیل می شود.

بازسازی استخر

قدم دوم در تعمیر و نگهداری استخر شنا، عبور آب از طریق فیلتر استخر و وان داغ است که اولین قدم در بهبود و بهبود کیفیت آب است. تصفیه آب فرآیندی کاملاً فیزیکی است که در آن آلاینده ها، ذرات خارج می شوند و آب آلوده می شوند. با استفاده از فیلترهای تصفیه آب، حتی می توانید برخی از باکتریهای موجود در آب را نیز از بین ببرید، در نظر داشته باشید که فرایند فیلتر با فرایند تصفیه آب متفاوت است.

برای عملکرد بهینه قسمت های مختلف استخر، یک سیستم اتصالات یکپارچه لازم است تا محیط مناسبی برای شنا گران فراهم کند. برای رفع این نیاز ، امکانات یکپارچه در محلی به نام اتاق درایو مونتاژ نصب شده است.
آب استخر مهمترین ویژگی استخر است. آب شهر با دمای ۱۰ تا ۲۰ درجه (درجه سانتیگراد) بسته به شهر یا حالت مورد استفاده وارد می شود وارد موتورخانه می شود. این آب باید قبل از ورود به استخر از مراحل عبور کند، به دمای راحتی انسان نزدیک شود و از استخر استفاده کند و آب آن باید سفت و سفت شود مواد شیمیایی مانند کلر باید در حذف ذرات و مواد مضر اضافه شود.

سرویس و نگهداری استخر

بررسی اتصالات یکی از مهمترین قسمت های سرویس و نگهداری استخر (باز سازی استخر) شنا است. تجهیزات و تابلو برق از مهم ترین کارها برای سرویس استخر است. متخصصین سرویس و نگهداری استخر باید کلیه اتصالات اتاق استخر را بررسی کرده و اقدامات نقدینگی را انجام دهد. زنجیره پمپ استخر باید حداقل هفته ای یک بار تمیز شود و تکنسین سرویس نیز باید پمپ ها را با سر و صدا، گرما و لرزش بازرسی کند. از پمپ اقدام کنید. اما یکی از مهمترین وظایف یک مباشر فیلتر است. زمان برگشت شستشوی فیلترها تابعی از عواملی مانند: استخر روباز یا سرپوشیده، میزان استفاده از استخر، تعداد شناگرها و غیره است. اما فیلترها معمولاً برای استخرهای خانگی ماهانه توصیه می شوند. در صورت نصب فیلتر فشار سنج ورودی و خروجی، می توان نتیجه گرفت که فیلتر کثیف است و با افزایش تفاوت بین فشار ورودی و خروجی، باید معکوس شود.

بازسازی استخر

سیلیس در فیلترهای شنی دارای ساختار متخلخل است، پس از مدتی منافذ ذرات سیلیس در آلودگی ها منافذ می شوند و فیلتر اثر خود را از دست می دهد اما با فشار معکوس فیلتر روی سیلیس اعمال می شود و آلاینده ها از آن خارج می شوند. به اصطلاح بهبود. بنابراین ، دوش های منظم نقش اساسی در سلامتی و بهداشت آب استخر دارند. اگرچه یک شستشوی منظم و مناسب باعث بهبود سلامتی و خلوص آب استخر و افزایش عمر سیلیس می شود  اما پس از مدتی ذرات سیلیس به دلیل تغییر شکل  اثر خود را از دست می دهند و نیاز به تعویض دارند. در حمام های خانگی توصیه می شود هر سال امکانات استخر جایگزین مهر و موم شود. امکانات الکتریکی استخر شامل موارد زیر است: سیستم روشنایی استخر و صفحه برق باید به صورت هفتگی توسط میزبان استخر بررسی شود و در صورت تشخیص نقص باید بلافاصله مرتفع شود. همچنین چراغ و چراغ استخر دروازه بان تعویض می شود.

بازسازی استخر

در این بخش نمی توان از آیتم موتورخانه صرف نظر کرد. تعمیر و  نگهداری اتاق ماشین مسئله ای است که به ندرت در کشور ما از منظر خصوصی مورد توجه قرار می گیرد و پرسنل شاغل در این بخش معمولاً از تخصص لازم برای انجام کارهای حرفه ای محروم می شوند. بنابراین عمر تجهیزات و امکانات مختلف در کشور ما مانند دیگهای بخار، لوله های فاضلاب، فشار و امکانات مرتبط با آن بسیار پایین تر از میانگین عمر آن هاست و در طی فرایند مشکلات زیادی برای کاربران بوجود خواهد آمد. بنابراین باید از هر مدت یک بار مورد بررسی توسط تکنسین متخصص قرار گیرد.

 

هزینه نگهداری استخر خانگی

استخر های خانگی در ابعاد های کوچکی ساخته شده اند و تجهزات کم تری نیز استفاده شده است ولی استخرهای عمومی در ابعاد بزرگ، به دلیل استفاده از تجهیزات بیشتری در استخر قطعا هزینه تعمیر نگهداری بیشتری نسبت به استخرهای خانگی دارند. آبگیر با بیش از ۲۰ سال سابقه در این عرصه در تلاش است و تکنسین های ماهری نیز در این تیم جای گرفته اند برای ساخت استخر و  صرف هزینه کم در نگهداری استخر خانگی، حتما به پشتیبانی تیم آبگیر اطلاع دهید. کارشناسان ما همواره جهت حل مشکلات شما مردم عزیز به صورت مداوم آنلاین هستند.

برای بازسازی استخر با متخصص آبگیر تماس بگیرید.

مقالات مرتبط:

ساخت استخر – مراحل ساخت استخر

 ساخت استخر در باغ

هزینه ساخت استخر در باغ

 

1 پاسخ
  1. آیدین
    آیدین می گوید

    خیلی مقاله مفید و با ارزشی هست . ممنون از راهنمایی خوبتون . کلیپ هم راهنمایی خوبی از روند کار دارد . پیروز باشید

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *