طراحی و ساخت استخر های خاص و متفاوت

اگر شما نیز شنا کردن را به دلایلی همچون ازدحام و شلوغی استخر های عمومی، عدم اطمینان از رعایت نکات بهداشتی و یا رفت و آمد های طولانی کنار گذاشته اید، و اگر فضایی هرچند کوچک در حیاط خانه و یا ویلای خود دارید، طراحی و ساخت استخر شخصی را به شما پیشنهاد می دهیم.

تیم تخصصی ما متشکل از بهترین طراحان و مهندسان و عوامل اجرایی مجرب در زمینه ساخت استخر، با بیش از ۲۰ سال تجربه موفق در اجرای پروژه های ساخت استخر در تمامی نقاط کشور، انتخابی مطمئن و بصرفه برای تقبل تمام مراحل ساخت استخر محسوب می شود.

استخر روباز یا سرپوشیده

در مرحله اول و پس از تصمیم گیری برای ساخت، مشاوره استخر از طرف همکاران ما به شما ارائه می شود تا ضمن کسب اطلاعات لازم و آشنایی با مراحل طراحی و اجرای استخر، به انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع استخر متناسب با شرایط خود دست یابید.

همانطور که می دانید، استخر ها از نظر موقعیت قرار گیری در ساختمان، به دو دسته کلی استخر روباز و استخر سر پوشیده تقسیم می شوند. استخر های سرپوشیده عمدتا یا در فضای درونی ساختمان ها قرار می گیرند و یا در محیطی اختصاصی همچون ساختمانی مجزا در حیاط، باغ و یا ویلا ها طراحی می شوند.

انواع روباز به دلیل امکان بهره مندی از نور طبیعی خورشید و همچنین هزینه پایین تر طراحی و ساخت استخر در مقایسه با استخر های سرپوشیده از طرفداران بیشتری برخوردار است. علاوه بر آن استخر های رو باز، به فضای کمتری نیاز دارند و در ابعاد متفاوت می توانند در فضا هایی همچون حیاط خانه، محوطه باز باغ یا ویلا و یا حتی در تراس ها و پشت بام ساختمان ها ساخته شوند.

خلاقیت در طراحی و ساخت استخر

همکاران ما به شما کمک خواهند کرد تا با کمترین هزینه ها، بهترین تجهیزات استخر و نیز در زمانی کمتر از حد معمول، صاحب استخری با بهترین سازه استخر و بهترین طراحی و امکانات شوید.

طراحی استخر علاوه بر دانش و مهندسی دقیق، می تواند با بهره گیری از فاکتور خلاقیت به پروژه ای هنری و جذاب تبدیل شود.

برای داشتن یک استخر متفاوت خاص از نظر طراحی و سازه استخر، می توانید از میان نمونه کار های بی شمار و به روز ما، طرح هایی را برگزینید که دست به نوآوری در شکل سازه استخر زده اند. ساخت یک استخر با گوشه های خمیده و یا زوایای منحنی، می تواند زیبایی بی نظیری به حیاط خانه و یا ویلای شمال شما ببخشد.

از سوی دیگر می توانید از آبنما ها با طراحی های شیک و جذاب در حاشیه استخر خود استفاده کنید و یا اگر فرزند کوچکی دارید، می توانید از تجهیزات استخر مخصوص کودکان همچون سرسره یا سکوی کودک بهره بگیرید.

انواع خلاقیت های دیگر نیز می تواند در ساخت حاشیه های استخر، کاشی کاری ها و سازه استخر به کار برده شده و بر زیبایی استخر شخصی شما بیافزایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *