مشاوره، طراحی و ساخت استخر با هزینه مناسب و کیفیت متفاوت

یکی از گزینه هایی که بعد از ساخت ویلای شمال خود به آن می اندیشید احتمالا ساخت استخر اختصاصی است. استخر دقیقا همان چیزی است که لذت روز های تابستانی شما را در ویلایتان تضمین می کند و اوقاتی سرشار از تفریح سالم را در کنار خانواده و دوستانتان به ارمغان می آورد.

همانطور که می دانید، طراحی و اجرای استخر کاری بسیار تخصصی است که نیازمند به کار گیری تیمی متشکل از طراحان، مهندسان و کارکنان مجرب و حرفه ای می باشد.

اگر می خواهید تمام مراحل ساخت استخر شمال خود و یا هر شهر دیگر را از ابتدا تا انتها و با خیالی راحت نظاره گر باشید، با ما تماس بگیرید.

همکاران ما در بخش مشاوره استخر تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار داده و برای تصمیم گیری مناسب و دریافت بهترین نتیجه، شما را یاری خواهند کرد.

برآورد هزینه ساخت استخر

برآورد هزینه طراحی و اجرای سازه استخر، تا حد زیادی وابسته به عواملی چون ابعاد استخر، زمین مورد نظر، تجهیزات استخر و تمام مواردی است که در نقشه اولیه مشخص می شود.

برای تعیین حدودی هزینه ساخت استخر پیش از هرچیز نیاز به طراحی و تبیین نقشه ای جامع است که تمام موارد مورد نیاز اعم از مصالح، ابزار و نیروی انسانی را پیش بینی و اجرای آن را عملی کند.

قدم بعدی در برآورد هزینه طراحی و ساخت استخر، سنجش قیمت روز مصالح و تجهیزات استخر در بازار است که باید با رویکرد تخصصی و پیش بینی نوسانات بازار انجام شود.

تیم مشاوره استخر با در دست داشتن قیمت روز تمام مصالح، ابزار آلات و تجهیزات استخر، دیدی روشن و واقعی به شما ارائه می دهد تا با سنجش هزینه های ساخت استخر و هزینه های جنبی آن از جمله تصفیه استخر و هزینه های مربوط به سرویس سالیانه، بهترین تصمیم را گرفته و مناسب ترین نوع استخر را متناسب با شرایط خود برگزینید.

مقدمات ساخت استخر                                                                 

در طی مشاوره استخر، شما با توجه به شرایط مالی و سایر فاکتور ها نظیر موقعیت و مساحت زمین مورد نظرتان، اقدام به انتخاب نوع استخر می کنید.

در مرحله بعد طراحی استخر توسط مهندسان متخصص و با تجربه و مجرب ما و با در نظر گیری سلایق شما انجام خواهد شد. نمامی مراحل ساخت استخر به تفکیک در طرح و نقشه اجرایی مد نظر قرار گرفته و با توجه به آن، زمانبندی با اولویت اتمام سریع انجام می شود.

سپس اقدامات لازم جهت دریافت مجوز و کارهای اداری انجام شده و در کمترین زمان ممکن کار بنای سازه استخر آغاز می شود.

هزینه خاکبرداری، بتن ریزی، میلگرد، آماتوربندی استخر، سیمان کاری، عایق بندی، هزینه های مربوط به تجهیزات استخر و نیز حقوق نیروی انسانی همکار در پروژه ساخت استخر، در زمان شروع به کار با نزدیکترین ضریب تشابه با فاکتور نهایی، محاسبه شده و در اختیار شما قرار می گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *