طراحی و ساخت استخر خانگی با بهترین کیفیت

 

شاید شما نیز به ورزش شاد و مرفه شنا علاقه دارید اما به دلایل مختلفی از جمله عدم رعایت کافی مسائل بهداشتی، شلوغی و ازدحام و یا محدودیت زمانی و مکانی، چندان رغبتی برای رفتن به استخر های عمومی ندارید.

مژده می دهیم! داشتن یک استخر خانگی دیگر بسیار آسان شده است.

تنها با داشتن فضایی خالی در حیاط منزل مسکونی خود و یا ویلایتان در هر کجای ایران، می توانید به سادگی و با هزینه ساخت استخر بسیار مناسب، صاحب یک استخر خانگی مجهز شوید.

هم فکری در طراحی و ساخت استخر

اگر به دنبال ساخت استخر خانگی با قوی ترین متریال و تجهیزات استخر هستید، تیم طراحی و اجرایی استخر ما با بیش از ۲۰ سال سابقه و بهره مندی از به روز ترین کلکسیون نمونه کار های درجه یک و قابل رقابت با پیشرفته ترین های ساخت استخر، در کنار شما خواهد بود.

در قدم اول شما با دریافت مشاوره استخر از کارشناسان زبده ما، تعیین می کنید که چه نوع استخری با توجه به فضا و هزینه مورد نظرتان، برای شما مناسب است. استخر های سیمانی، سرامیکی و یا از پیش ساخته شده، پر طرفدار ترین انواع استخر های خانگی هستند که با توجه به شرایط شخصی شما، می توانید یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و پس از آن تمام مراحل طراحی و اجرای استخر را به ما بسپارید.

در قدم بعدی، هر آنچه در مورد طراحی استخر در نظر دارید را با ما درمیان بگذارید تا سازه استخر مطابق با سلیقه شما طراحی و اجرا شود. نقطه نظرات شما در رابطه با شکل هندسی استخر، نحوه ساخت حاشیه های استخر و نیز تمثیل کلی از نحوه ساخت قسمت های کم عمق و عمیق ، به همراه موارد تخصصی در مشاوره استخر، می تواند نتیجه ای خارق العاده و حرفه ای برای شما به ارمغان آورد.

فضای ساخت استخر خانگی

فضایی که می خواهیم در آن استخر خانگی شما را بنا کنیم، نیازمند ویژگی هایی است که بسیاری از آنان را می توان به سادگی ایجاد کرد.

به عنوان مثال اگر طرفدار استخر های روباز هستید، بهتر است مکانی را برای ساخت استخر انتخاب کنیم که آفتاب گیر باشد تا هم لذت شنا در آفتاب طبیعی را به همراه داشته باشد و هم هزینه های جانبی مربوط به تجهیزات استخر اعم از تکنولوژی گرمایشی را به حداقل برساند.

نکته دیگری که در مورد استخر خانگی روباز می توان مطرح کرد، رعایت فاصله حداقلی استخر با با درختانی است که ریشه های گسترده دارند. این مورد به حفظ ساختمان استخر کمک می کند چرا که رشد ریشه درختان در زمین اطراف استخر، می تواند موجب آسیب ساختمان و تجهیزات استخر شود.

در نظر داشته باشید که تخصصی ترین مشاوره استخر، طراحی و اجرای استخر و تمام مراحل آماتوربندی و تصفیه استخر را می توانید از ما بخواهید تا با کادری مجرب و متشکل از ماهر ترین عوامل ساخت و کارشناسان زبده در حوزه ساخت استخر، کیفیتی بی نظیر برای شما به یادگار بگذاریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *